Çocuklar İçin Meyve Ve Sebze

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 9.9 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Çocukların kavram gelişimine büyük katkı sağlayan bu harika oyunu siz de hemen indirin.

 Birbirinden farklı pek çok özelliğe sahip olan bu harika oyun ile artık çocuklar zamanı çok daha eğlenceli bir şekilde geçirecek. Pek çok yönden çocukların dikkatini çeken bu oyun çocuk gelişim uzmanları tarafından da desteklenmiştir. Bu oyun ile çocuklar tüm meyve ve sebzelerin isimlerini öğrenecek. Çocukların kelime bilgilerini geliştiren bu oyun onların çok daha bilgili ve bilinçli olmasını da sağlayacak. Harika özellikleri ile çocukları kendine çeken bu oyun yepyeni bir dizayna da sahip. Eğlenceli ve verimli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu oyun ile çocuklar artık çok daha mutlu olacak.

 Çocuğunuzun mutfak ile arasının düzelmesini ve etrafındaki meyve ve sebzelerin isimlerini öğrenmesi bu oyun ile çok kolay. Birbirinden eğlenceli grafiklere sahip olan bu oyun içerisinde çocuğunuzun eğitimi için her şey düşünülmüş. Uzmanlar tarafından hazırlanmış olan bu oyunda kaliteli görsel efektler ve gerçekçi ses efektleri özenle düşünülüp ayarlanmıştır.  Siz de çocuğunuz ile güzel zamanlar geçirip onun gelişimine destek olmak istiyorsanız bu oyun tam da size göre. 

 Çocukların kendine olan güvenini artıran bu oyuna siz de hemen sahip olun. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun ile siz de çocukların eğlenerek öğrenmesine destek olun. 

Daha Fazla Göster
Çocuklar İçin Meyve Ve Sebze indir